Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41554E4229Q000
B41554E4229Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41554E4229Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41554E4229Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 16V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41554E4229Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 16V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4951 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41554
Ripple Current @ Low Frequency 7.5A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B41554E4229Q
B41554E4229Q-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 18 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 22000µF Sovellukset General Purpose