Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41554E5689Q000
B41554E5689Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41554E5689Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41554E5689Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 25V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B41554E5689Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 68000UF 25V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2155 pcs Tietolomake B41554 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B41554
Ripple Current @ Low Frequency 13A @ 100Hz Arvioinnit -