Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41554E7478Q000
B41554E7478Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41554E7478Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41554E7478Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 40V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41554E7478Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5830 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41554
Ripple Current @ Low Frequency 5.2A @ 100Hz Arvioinnit -