Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41570E7159Q000
B41570E7159Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41570E7159Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41570E7159Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 40V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41570E7159Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4411 pcs Tietolomake B41550,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41570
Ripple Current @ Low Frequency 11A @ 100Hz Arvioinnit -