Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41570E7479Q000
B41570E7479Q000
B41570E7479Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41570E7479Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41570E7479Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 40V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero B41570E7479Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2016 pcs Tietolomake B41550,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B41570
Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz Arvioinnit -