Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41570E9159Q000
B41570E9159Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41570E9159Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41570E9159Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B41570E9159Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1763 pcs Tietolomake B41550,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B41570
Ripple Current @ Low Frequency 18A @ 100Hz Arvioinnit -