Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41570E9688Q000
B41570E9688Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41570E9688Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41570E9688Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B41570E9688Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2622 pcs Tietolomake B41550,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B41570
Ripple Current @ Low Frequency 13A @ 100Hz Arvioinnit -