Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41580A9688M000
B41580A9688M000
B41580A9688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41580A9688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41580A9688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B41580A9688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5833 pcs Tietolomake B41560,80 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.032" Dia (51.60mm) Sarja B41580
Ripple Current @ Low Frequency 8.7A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 495-6392
B41580A9688M
B41580A9688M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 25 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF