Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41605A0338M009
B41605A0338M009
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41605A0338M009 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41605A0338M009
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
224 pcs
Product parameter
Osa numero B41605A0338M009 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15431 pcs Tietolomake B41605 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 55V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B41605
Ripple Current @ High Frequency 7.1A @ 10kHz Arvioinnit -