Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41605A8158M002
B41605A8158M002
B41605A8158M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41605A8158M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41605A8158M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B41605A8158M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13830 pcs Tietolomake B41605 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B41605
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 495-3706
B41605A8158M 2
B41605A8158M2
B41605A8158M2S1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.331" (8.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 22 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 39 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 39 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 1500µF