Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41605A8208M002
B41605A8208M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41605A8208M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41605A8208M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2000UF 20% 63V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B41605A8208M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2000UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23793 pcs Tietolomake B41605 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B41605
Ripple Current @ High Frequency 6.4A @ 10kHz Arvioinnit -