Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41605B8818M008
B41605B8818M008
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41605B8818M008 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41605B8818M008
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8100UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
120 pcs
Product parameter
Osa numero B41605B8818M008 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 8100UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10762 pcs Tietolomake B41605 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" W (35.00mm) Sarja B41605
Ripple Current @ High Frequency 10A @ 10kHz Arvioinnit -