Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41607A0228M002
B41607A0228M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41607A0228M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41607A0228M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 55V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B41607A0228M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 55V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25187 pcs Tietolomake B41607 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 55V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B41607
Ripple Current @ High Frequency 9.8A @ 10kHz Arvioinnit -