Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41689A5178Q001
B41689A5178Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41689A5178Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41689A5178Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1700UF 25V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
Product parameter
Osa numero B41689A5178Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1700UF 25V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41922 pcs Tietolomake B41689, 41789 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia x 1.181" L (18.00mm x 30.00mm) Sarja B41689
Ripple Current @ High Frequency 5.3A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41689A5178Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 29 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 332 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 332 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1700µF Sovellukset Automotive