Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41689A7108Q001
B41689A7108Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41689A7108Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41689A7108Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3240 pcs
Product parameter
Osa numero B41689A7108Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37058 pcs Tietolomake B41689, 41789 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm) Sarja B41689
Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41689A7108Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 29 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 329 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 329 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset Automotive