Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41693A7337Q7
B41693A7337Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41693A7337Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41693A7337Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 58352 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3456 pcs
Product parameter
Osa numero B41693A7337Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 58352 pcs Tietolomake B41693, 41793 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Sarja B41693
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 10kHz Arvioinnit -