Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41693A8107Q7
B41693A8107Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41693A8107Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41693A8107Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 63V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 62692 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3456 pcs
Product parameter
Osa numero B41693A8107Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 63V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 62692 pcs Tietolomake B41693, 41793 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) Sarja B41693
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41693A8107Q 7
B41693A8107Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 215 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 700 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 700 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset Automotive