Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41693A8337Q9
B41693A8337Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41693A8337Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41693A8337Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 63V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 44010 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B41693A8337Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 63V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 44010 pcs Tietolomake B41693, 41793 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) Sarja B41693
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41693A8337Q 9
B41693A8337Q009
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 75 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 220 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 220 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive