Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821A3227M
B41821A3227M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821A3227M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821A3227M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41821A3227M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4016 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41821A3227M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8 Ohm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.8 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF