Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821A3337M000
B41821A3337M000
B41821A3337M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821A3337M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821A3337M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero B41821A3337M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 512859 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41821A3337M
B41821A3337M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset General Purpose