Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821F6687M000
B41821F6687M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821F6687M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821F6687M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
Product parameter
Osa numero B41821F6687M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 214570 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41821F6687M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 290 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 290 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B41821F7107M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL