Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821F8107M000
B41821F8107M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821F8107M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821F8107M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero B41821F8107M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 629539 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41821F8107M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose