Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821K4228M000
B41821K4228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821K4228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821K4228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
Product parameter
Osa numero B41821K4228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 212108 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41821K4228M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 170 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose