Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41851A6336M8
B41851A6336M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41851A6336M8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41851A6336M8
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41851A6336M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4207 pcs Tietolomake B41851, 43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja B41851
Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz Arvioinnit -