Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41851A6338M000
B41851A6338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41851A6338M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41851A6338M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero B41851A6338M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62675 pcs Tietolomake B41851, 43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B41851
Ripple Current @ Low Frequency 1.77A @ 120Hz Arvioinnit -