Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41851A9225M8
B41851A9225M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41851A9225M8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41851A9225M8
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41851A9225M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5852 pcs Tietolomake B41851, 43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja B41851
Ripple Current @ Low Frequency 21mA @ 120Hz Arvioinnit -