Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41851A9477M000
B41851A9477M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41851A9477M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41851A9477M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2400 pcs
Product parameter
Osa numero B41851A9477M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 73474 pcs Tietolomake B41851, 43851 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B41851
Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz Arvioinnit -