Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41858C4338M000
B41858C4338M000
B41858C4338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41858C4338M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41858C4338M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B41858C4338M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 80956 pcs Tietolomake B41858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B41858
Ripple Current @ High Frequency 2.483A @ 100kHz Arvioinnit -