Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41858C4478M
B41858C4478M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41858C4478M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41858C4478M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
Product parameter
Osa numero B41858C4478M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 84398 pcs Tietolomake B41858 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Sarja B41858
Ripple Current @ High Frequency 2.941A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41858C4478M000
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 24 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 10kHz Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset Automotive