Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A0228M003
B43455A0228M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A0228M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A0228M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A0228M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1773 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.532" Dia (64.30mm) Sarja B43455
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43455A 228M 3
B43455A228M3
B43455A228M3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.122" (28.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 2200µF