Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A0338M003
B43455A0338M003
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A0338M003 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A0338M003
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A0338M003 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1431 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43455
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43455A 338M 3
B43455A338M3
B43455A338M3-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 3300µF