Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43455A2108M000
B43455A2108M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43455A2108M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43455A2108M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero B43455A2108M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4271 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B43455
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals
Muut nimet B43455A2108M
B43455A2108M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1000µF