Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43457A4159M3
B43457A4159M3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43457A4159M3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43457A4159M3
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 392 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero B43457A4159M3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 392 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.583" Dia (91.00mm) Sarja B43457
Ripple Current @ Low Frequency 26.5A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43457A4159M003
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 8 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 7 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 7 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 15000µF Sovellukset General Purpose