Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43457A4568M
B43457A4568M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43457A4568M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43457A4568M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B43457A4568M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1099 pcs Tietolomake B43455,57 Series Standard
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B43457
Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet B43457A4568M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 1.248" (31.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 25 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 21 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 5600µF Sovellukset General Purpose