Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504A2337M80
B43504A2337M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504A2337M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504A2337M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B43504A2337M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43164 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 100Hz Arvioinnit -