Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43504A2397M002
B43504A2397M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43504A2397M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43504A2397M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B43504A2397M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35353 pcs Tietolomake B43504 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B43504
Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 100Hz Arvioinnit -