Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43508D2827M62
B43508D2827M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43508D2827M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43508D2827M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43508D2827M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14148 pcs Tietolomake B43508 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43508
Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43508D2827M 62
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 200 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43508D2827M7
  • valmistajat:EPCOS
  • Varastossa:15989
  • Osa#:B43508D2827M
  • valmistajat:EPCOS
  • Varastossa:19956
  • Osa#:B43508D2827M2
  • Osa#:B43508C9397M7
  • Kuvaus:CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • Osa#:B43508C9397M2