Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43508D5227M002
B43508D5227M002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43508D5227M002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43508D5227M002
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43508D5227M002 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13283 pcs Tietolomake B43508 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 450V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43508
Ripple Current @ Low Frequency 1.07A @ 100Hz Arvioinnit -