Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43510A9158M007
B43510A9158M007
B43510A9158M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43510A9158M007 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43510A9158M007
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
Product parameter
Osa numero B43510A9158M007 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3350 pcs Tietolomake B43510,20 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43510
Ripple Current @ Low Frequency 6.84A @ 100Hz Arvioinnit -