Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43510A9228M80
B43510A9228M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43510A9228M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43510A9228M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
56 pcs
Product parameter
Osa numero B43510A9228M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2955 pcs Tietolomake B43510,20 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja B43510
Ripple Current @ Low Frequency 8.6A @ 100Hz Arvioinnit -