Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43511A158M80
B43511A158M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43511A158M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43511A158M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43511A158M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3050 pcs Tietolomake B43511,21 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43511
Ripple Current @ Low Frequency 7.2A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.984" (25.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 110 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 3.630" (92.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 110 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 110 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43511A108M80
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
  • Varastossa:3438
  • Osa#:B43511A188M87
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1800UF 20% 420V SNAP