Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43511A4158M000
B43511A4158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43511A4158M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43511A4158M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43511A4158M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4511 pcs Tietolomake B43511,21 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43511
Ripple Current @ Low Frequency 6.5A @ 100Hz Arvioinnit -