Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43511A4158M87
B43511A4158M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43511A4158M87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43511A4158M87
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43511A4158M87 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3639 pcs Tietolomake B43511,21 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43511
Ripple Current @ Low Frequency 6.5A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Muut nimet B43511A4158M087
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 70 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 3.236" (82.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B43511A158M87
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
  • Varastossa:2770
  • Osa#:B43511A188M80
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1800UF 20% 420V SNAP
  • Varastossa:2872
  • Osa#:B43511A188M87