Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43511A687M80
B43511A687M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43511A687M80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43511A687M80
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
Product parameter
Osa numero B43511A687M80 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5137 pcs Tietolomake B43511,21 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43511
Ripple Current @ Low Frequency 4A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 240 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 2.843" (72.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 230 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 680µF