Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43511A9158M87
B43511A9158M87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43511A9158M87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43511A9158M87
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43511A9158M87 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2203 pcs Tietolomake B43511,21 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43511
Ripple Current @ Low Frequency 7.2A @ 100Hz Arvioinnit -