Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43515A4228M000
B43515A4228M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43515A4228M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43515A4228M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 350V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero B43515A4228M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3199 pcs Tietolomake B43515, B43525 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.772" Dia (45.00mm) Sarja B43515
Ripple Current @ Low Frequency 5.86A @ 100Hz Arvioinnit -