Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43515A0128M000
B43515A0128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43515A0128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43515A0128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
132 pcs
Product parameter
Osa numero B43515A0128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4849 pcs Tietolomake B43515, B43525 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 420V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja B43515
Ripple Current @ Low Frequency 4.33A @ 100Hz Arvioinnit -