Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43520A9128M000
B43520A9128M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43520A9128M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43520A9128M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
Product parameter
Osa numero B43520A9128M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5360 pcs Tietolomake B43510,20 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43520
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - 5 Lead
Muut nimet B43520A9128M
B43520A9128M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 3.307" (84.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1200µF