Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43520A9158M000
B43520A9158M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43520A9158M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43520A9158M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
144 pcs
Product parameter
Osa numero B43520A9158M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 400V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4902 pcs Tietolomake B43510,20 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 400V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43520
Ripple Current @ Low Frequency 6.84A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 5 Lead Muut nimet B43520A9158M
B43520A9158M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 60 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 4.094" (104.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 50 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 1500µF