Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B43540A2228M62
B43540A2228M62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B43540A2228M62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B43540A2228M62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero B43540A2228M62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9809 pcs Tietolomake B43540 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B43540
Ripple Current @ Low Frequency 6.17A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet B43540A2228M 62
B43540A2228M062
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 50 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose